KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

”Norėčiau pasakyti DIDELI AČIŪ ! Vanagui ir visai likusiai komandai už šiltą bendravimą ir norų išpildymą!!! You guys are the best!!!❤️”

SIDESTORY - Savininkas

”Labai greitai ir puikiai atliko abu užsakymus su mano "trumpu" apibūdinimu, be jokios vizualinės idėjos kaip tai turėtu atrodyti. Jeigu dar reikės pagalbos su grafikos dizainais, būtinai vėl čia kreipsiuosi.”

Drunken/Fnk-mstr#2208

”Atliko labai puikiai visa užsakymą, išpildė kiekviena sugalvotą idėją ir prisidėjo labai pats su savo patarimais ir pasiūlymais [Vanagas], viskas vyko greitai ir sklandžiai, padėjo viską susetupinti! Ačiū!!”

CRYPTO LIETUVA - Apsistumes

”Norėčiau uždėti dideli +REP HAWKDESIGN.LT komandai už puikiai atliekamus darbus. Padaro viską super - duodi idėją kaip viskas turėtų būti, viską realizuoja, pasiūlo papildomų idėjų, padaro visą darbą greitai, kainos prieinamos visiem, kokybė visada garantuota. Mano nuomone, numeris 1 Lietuvoje thumbnail ir stream overlay bei kitų darbelių kūrėjas. Visiem rekomenduoju užsisakyti šias paslaugas ir likti nustebintiems jų atliekamais darbais.”

LOCO

”Puikiai chebra dirba, niekad nenuvilia, parasiau tik zodi, net idejos neturejau ko noriu, pasiule, padare, ir kas svarbiausia greitai ir kokybiskai!.⭐⭐⭐⭐⭐”

GintysLtu#5406

HAWKDESIGN.LT @ ALL RIGHTS RESERVED